X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Toledo

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Toledo

Bilety lotnicze Szczecin Toledo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Toledo

Przewodnik po lotach Szczecin Toledo

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Szczecin - Toledo samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Szczecin - Toledo poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich organizatorów lotu w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zabronione. Głównie należą do nich materiały, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, palna, a nawet śrut. Ponadto zakazuje się przewozu imitacji broni, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie przewoźnika lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o żyletkach, nożyczkach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest także wnoszenie na pokład substancji wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Szczecin -Toledo i zamierzasz przewieźć coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, ceny lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie preparaty przeznaczenia medycznego lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, roztwór soli fizjologicznej, jak również glukometr.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Szczecin - Toledo: