X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Uden

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Uden

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Uden

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Uden

Przewodnik po lotach Szczecin Uden

Bagaż sportowy

Samolotem można przewozić także bagaż nietypowy, np. instrumenty muzyczne, wózki dziecięce czy sprzęt sportowy. Jeśli szukasz tanich lotów z Szczecin do Uden, sprawdź, jakie zasady obowiązują u danego przewoźnika.

Co musisz wiedzieć o bagażu sportowym

Jeśli wybierasz się na zimowe szaleństwo samolotem, możesz zabrać ze sobą narty czy deskę snowboardową. Wiosną z kolei rower, wędkę albo kije golfowe, gdyż linie lotnicze – zarówno regularne, jak i tanie – pozwalają na przewóz takiego sprzętu.

Ważne też, aby zarezerwować sobie miejsce w luku bagażowym odpowiednio wcześniej. Jeśli inni Cię uprzedzą, przewoźnik może odmówić przyjęcia sprzętu. Poza tym nadanie go na lotnisku jest zwykle dużo droższe. Mimo że kupisz tanie loty z Szczecin do Uden, za bagaż zapłacisz dużo więcej!

Czy za przewóz sprzętu sportowego pobierana jest opłata?

Zależnie od rodzaju sprzętu, może on być wliczony w cenę biletu, jeśli mieści się w limicie bagażowym – taka zasada obowiązuje w większości linii lotniczych. W razie jego przekroczenia, należy po prostu dopłacić.

W liniach, które nie oferują darmowego transportu sprzętu sportowego, trzeba zapłacić z kolei za bagaż gabarytowy. Ponadto w sezonie zimowym można trafić na różne promocje i zabrać ze sobą ulubiony sprzęt sportowy taniej niż normalnie. Warto być na bieżąco i sprawdzać różne oferty.

Odpowiednio zapakuj sprzęt sportowy

Upolowanie tanich lotów z Szczecin do Uden to połowa sukcesu. Jeśli chcesz zabrać ze sobą sprzęt sportowy, musisz go odpowiednio zapakować i zabezpieczyć. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie danego przewoźnika. Na przykład z roweru należy spuścić powietrze, odkręcić pedały i przednie koło, a rower należy zapakować w folię lub karton.