X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Umea

już od 802 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Umea

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Umea
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 sie (czw)
SAS
Umea
10 wrz (wto)
SAS
Berlin
29 sie (czw)
SAS
Umea
09 wrz (pon)
SAS
Berlin
28 sie (śro)
SAS
Umea
09 wrz (pon)
SAS
Berlin
30 sie (pią)
SAS
Umea
09 wrz (pon)
SAS
Berlin
27 sie (wto)
SAS
Umea
09 wrz (pon)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Umea

Przewodnik po lotach Szczecin Umea

Pierwszy lot samolotem Szczecin - Umea - to warto wiedzieć! Wskazówki dla podróżujących, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Lecisz poraz pierwszy samolotem Szczecin - Umea i boisz się lecieć? Na dodatek w prasie już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Poniżej prezentujemy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Szczecin - Umea - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś na pokład samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Szczecin - Umea, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać zaleceń załogi obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze obecnie są wąskie, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy czas może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwać będziesz zawroty. Dlatego zaleca się spacerowanie po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma zaleceń załogi tego zabraniających. Podczas stratu i lądowania mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokiem ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości pasażerów wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z możliwymi nudnościami nie poleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest bardzo suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Szczecin - Umea ale obawiasz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na samolot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot wpada w drgania, delikatnie opada. Turbulencji nie trzeba się bać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Szczecin - Umea: