X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Uzwil

już od 117 zł
29 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Uzwil

Przewodnik po lotach Szczecin Uzwil

Co sprawdzić przed podróżą Szczecin - Uzwil? Krótki poradnik dla podróżujących

Lecisz w podróż Szczecin - Uzwil, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a niespodziewane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Szczecin - Uzwil. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten niewielki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed podróżą poleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, który wykorzystałeś do rezerwacji biletu. W zależności od wybranej trasy Szczecin - Uzwil upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności za każdym razem leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz posiadać odpowiednie dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Szczecin - Uzwil- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Uzwil. Dlatego przed wylotem warto szczegółowo zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych krajów znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Szczecin - Uzwil?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub zostanie uszkodzona z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować bagaż sprawdź jakie limity wagowo-wymiarowe określił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu rejestrowanego oraz czego kategorycznie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto zwiedzić, gdzie warto zjeść i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz linie lotnicze kursujące na trasie Szczecin - Uzwil:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Szanghaj Chongqing

Tanie loty Ronda Pontresina

Tanie loty Södertälje Borotou

Tanie loty Baia Mare Egilsstadir

Tanie loty Aeroflot Phnom Penh

Tanie loty Vopnafjordur Örebro

Tanie loty Chur Herning

Tanie loty Carrickfinn Isle Of Man

Tanie loty Air Vanuatu Ipota

Tanie loty Schwyz Levi