X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Varna

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Varna

Bilety lotnicze Szczecin Varna

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Varna

Przewodnik po lotach Szczecin Varna

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale właśnie lotnisko. Tłok, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – jest to z pewnością trudne doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed rejsem i jak się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Szczecin - Varna, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, wystarczy jedynie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, włóż tam także neseser, kurtkę lub szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Szczecin - Varna

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że na pewno się w nim zmieścisz. Jednak trzeba każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana konstrukcja dokładnie skręconych koszulek nie została zniszczona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Zrób tak, by aby na wierzchu była również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry bagażu warto położyć także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba niszczyć przemyślanie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy można wziąć do samolotu w tanich lotach Szczecin - Varna.