X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Waedenswil

już od 316 zł
08 kwi 15 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
01 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
11 paź (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
22 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
28 maj (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
29 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 maj (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
30 maj (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Waedenswil

Przewodnik po lotach Szczecin Waedenswil

Co możesz posiadać przy sobie podczas podróży Szczecin - Waedenswil?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Szczecin - Waedenswil, to bez wątpienia jednym z pytań, które nas dręczą jest to, co mamy możliwość zabrać sobie na pokład. Warto się już wcześniej orientować w tej kwestii, mamy możliwość nawet skorzystać z rozpiski, która będzie zamieszczona na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy posiadali gwarancję, że nie weźmiemy czegoś, co może się stać kłopotliwe podczas odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Szczecin - Waedenswil?

Najważniejszą sprawą będzie to, co możemy przewozić w bagażu podręcznym w czasie takiego lotu Szczecin - Waedenswil. Możliwe jest zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w pojemnikach nie większych niż 100 ml. Musimy tutaj wspomnieć, że do takich płynów zalicza się też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu podręcznym tanie loty Szczecin - Waedenswil pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że możemy sobie uprzyjemnić wyprawę. Koniecznie mają się w nim pojawić dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości i karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie nawet naprawdę krótkiego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to brać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na lot Szczecin - Waedenswil to coś innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Szczecin - Waedenswil dają nam możliwość wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo mieć to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To oznacza, że nawet wykupując najtańszy lot , w bagażu, który leci w luku bagażowym możemy mieć ostre przedmioty, przewozić trochę alkoholu, jak też płyny w butelkach powyżej 100 ml. Lecz nawet tutaj nie będziemy mogli na lot Szczecin - Waedenswil wnieść niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Warto wejść na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Szczecin - Waedenswil i sprawdzić co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie przydatna będzie lista, co może się znaleźć w określonym bagażu, tak abyśmy mieli gwarancję, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać na pokład tego, czego na nim nie powinno być w czasie podróży Szczecin - Waedenswil.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Braganca Hyvinkaa

Tanie loty Las Palmas Linz

Tanie loty Ylivieska Baia Mare

Tanie loty Almeria Torreon

Tanie loty Iasi Paterswolde

Tanie loty Bregenz Kuopio

Tanie loty Klagenfurt Tirana

Tanie loty Klosters Karpathos

Tanie loty Czech Airlines Bratysława Szczecin

Tanie loty Scoot Guangzhou Manila