Bilety lotnicze Warszawa
ceny od 230 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Szczecin Warszawa

Kalendarz lotów Szczecin Warszawa

Ceny podane w zł
  • Maj   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
678
981 678 527

Loty Szczecin Warszawa

Maj 527 zł
Cze 350 zł
Lip 290 zł
Sie 290 zł
Wrz 230 zł
Paź 230 zł
 
0 zł
230 zł
329 zł
428 zł
527 zł

Promocje biletów lotniczych Szczecin Warszawa


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

229.57 PLN x Dorośli = PLN
229.57 PLN x Dzieci = PLN
229.57 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
230
Wylot Piątek 18-09-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
10:05 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 5m
Powrót Niedziela 20-09-2015 Szczegóły    

LOT
19:25 Warszawa
20:35 Szczecin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 10m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

229.57 PLN x Dorośli = PLN
229.57 PLN x Dzieci = PLN
229.57 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
230
Wylot Czwartek 15-10-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
10:05 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 5m

LOT
21:00 Szczecin
22:05 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 5m
Powrót Niedziela 18-10-2015 Szczegóły    

LOT
19:25 Warszawa
20:35 Szczecin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 10m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

289.81 PLN x Dorośli = PLN
289.81 PLN x Dzieci = PLN
289.81 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
290
Wylot Sobota 11-07-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
10:05 Warszawa
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 5m
Powrót Sobota 18-07-2015 Szczegóły    

LOT
07:15 Warszawa
08:25 Szczecin
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 10m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Szczecin Warszawa

Tanie loty Goleniow-Warszawa - sprawdź ofertę lotów na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Goleniowa do Warszawy wskazane jest rozpocząć od wyszukania najtańszych połączeń na trasie do Warszawy. Zrób zestawienie najtańszych lotów ogółu dostępnych linii lotniczych a potem rezerwuj najdogodniejszy lot Goleniow-Warszawa.

Podróż "one way" przy najkrótszym obecnie połączeniu potrwa 1h 5min. Przeymierzając się do wyboru operatorów lotów do Warszawy warto przeanalizować taryfę i długość lotu. Lot Polska-Polska warto nabywać w cenach od 157 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Szukaj biletów nawet 3 miesiące przed podróżą a następnie rezerwuj bez zobowiązań najdogodniejszy przelot z Goleniowa do Warszawy. Gdy marzymy by zdobyć promocyjne podróże samolotem Goleniow-Warszawa przetestuj wyniki wyszukiwarki biletów lotniczych FRU.PL! Wpisz lub wybierz lotnisko z którego lecisz i cel podróży , wybierz z kalendarza daty dla lotu potem kliknij "SZUKAJ". Zobacz najlepsze spośród dostępnych lotów i zrób rezerwację taniego latania do Warszawy.

Bilety lotnicze z Goleniowa do Warszawy mają w ofercie linie:

Rozważ też zbadać ciekawe okazje na przeloty z Goleniowa albo najtańsze bilety lotnicze do Warszawy ze wszystkich miast w Polsce. Dość często udaje się zobaczyć tam promocje przewoźników pokazujące atrakcyjne ceny podróży samolotem do tych kierunków.

Do Warszawy zarezerwujesz loty również z:

Z Goleniowa możesz polecieć też do:

Serwis www.fru.pl przygotowuje w swojej ofercie jeszcze ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Polska . Polecamy też wyjazdy weekendowe w których dzięki masz szansę zakupić nie tylko bilet , lecz poza tym miejsce noclegowe. Kupując razem oszczędzasz w podróży.

Promocje lotów Szczecin Warszawa

z Szczecin (18 Wrz-20 Wrz) 230 zł
z Szczecin (15 Paź-18 Paź) 230 zł
z Szczecin (13 Sie-16 Sie) 290 zł
z Szczecin (11 Lip-18 Lip) 290 zł
z Szczecin (14 Sie-16 Sie) 290 zł
z Szczecin (09 Lip-30 Lip) 324 zł

Hotele - Warszawa

Hotele - Warszawa Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.