Bilety lotnicze Wrocław
ceny od 363 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Promocje biletów lotniczych Szczecin Wrocław


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

362.85 PLN x Dorośli = PLN
362.85 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
362.85 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
363
Wylot Piątek 12-06-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
11:30 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 30m

LOT
21:00 Szczecin
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m
Powrót Wtorek 16-06-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Wrocław
08:30 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

362.85 PLN x Dorośli = PLN
362.85 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
362.85 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
363
Wylot Poniedziałek 29-06-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
11:30 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 30m

LOT
21:00 Szczecin
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m
Powrót Sobota 04-07-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Wrocław
08:30 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

382.25 PLN x Dorośli = PLN
382.25 PLN x Dzieci (2-12) = PLN
382.25 PLN x Niemowlęta (<2) = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
382
Wylot Poniedziałek 29-06-2015 Szczegóły    

LOT
09:00 Szczecin
11:30 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 30m

LOT
21:00 Szczecin
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m
Powrót Środa 01-07-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Wrocław
08:30 Szczecin
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Szczecin Wrocław

Najtańsze bilety lotnicze Goleniow-Wrocław - sprawdź ofertę taniego latania na FRU.PL! Wybierając się w podróżz Goleniowa do Wrocławia możesz zrobić pierwszy krok: zacząć od prześledzenia podróży samolotem na trasie do Wrocławia. Porównaj oferty podróży samolotem ogółu dostępnych operatorów lotów a następnie kup najlepszy przelot Goleniow-Wrocław.

Sprawdzaj ceny lotów z nawet 3-miesięcznym wyprzedzeniem a następnie wybierz dla siebie najlepszy dla Ciebie lot z Goleniowa do Wrocławia. Gdy chcemy mieć okazję kupić najtańsze na rynku bilety lotnicze Goleniow-Wrocław wypróbuj możliwości wyszukiwarki lotów FRU.PL! Wprowadź Twoje lotniska wylotu i celu , wybierz z kalendarza daty kiedy chcesz lecieć następnie wybierz "Szukaj". Skorzystaj z filtrów przy liście znalezionych lotów i załóż zamówienie lotów do Wrocławia.

Przelot w jedną stronę przy najkrótszym obecnie połączeniu potrwa 2h 35min. Ważąc różne oferty przewoźników do Wrocławia można rozpatrzeć opłatę i długość lotu. Bilety lotnicze Polska-Polska możesz kupić w cenach od 485 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Tanie loty z Goleniowa do Wrocławia proponują linie:

Można poza tym wyszukać fajne możliwości na podróże z Goleniowa lub też przelot do Wrocławia ze wszystkich miast w kraju. Dość często można wyszukać tam promocje biletów operatorów lotów pokazujące warte uwagi opłaty podróży samolotem na tych trasach.

Z Goleniowa proponujemy polecieć też do:

Do Wrocławia zarezerwujesz loty też z:

FRU.PL przygotowuje w asortymencie usług poza tym ubezpieczenie podróżnych m.in. do kraju: Polska . Polecamy dodatkowo weekendowe pakiety w których możesz zakupić nie wyłącznie bilet na samolot , lecz poza tym pobyt w hotelu. Kupując razem wydajesz mniej.

Promocje lotów Szczecin Wrocław

z Warszawa (14 Maj-15 Maj) 18 zł
z Warszawa (21 Maj-22 Maj) 18 zł
z Warszawa (22 Maj-23 Maj) 18 zł
z Warszawa (13 Kwi-31 Maj) 18 zł
z Warszawa (13 Kwi-29 Maj) 18 zł
z Warszawa (13 Kwi-28 Maj) 18 zł

Hotele - Wrocław

Hotele - Wrocław Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.