X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Zurych

Przewodnik po lotach Szczecin Zurych

Jakie urządzenia można zabrać do samolotu czyli szykujemy się do rejsu Szczecin - Zurych

Współczesny świat zdominowały nowoczesne technologie, a ludziom coraz trudniej się bez nich obyć. Na każdym kroku towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, zapewniające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji i pracy. Nie inaczej jest w czasie lotu samolotem. Przygotowując się do podróży Szczecin - Zurych, z pewnością zechcemy mieć przy sobie smartfona, czytnik lub laptop. Czy możemy ich używać w czasie lotu Szczecin - Zurych?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeśli decydujemy się na tanie loty Szczecin - Zurych, powinniśmy właściwie przygotować bagaż podręczny, zwłaszcza w przypadku, kiedy nie chcemy dopłacać za bagaże rejestrowane. Telefon komórkowy, tablet, odtwarzacz mp3 bądź laptop – te urządzenia możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu. Najlepiej przewozić je właśnie w torbie podręcznej, gdyż dzięki temu mamy je blisko oraz możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Do tego musimy pamiętać, aby poddać je kontroli. W czasie kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Jakich urządzeń możemy używać w czasie lotu Szczecin - Zurych?

To naturalne, że w czasie lotu pragnie się używać przewożonych urządzeń elektronicznych, ale w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych urządzeń elektronicznych w trakcie startu oraz lądowania samolotu. To nieważne, czy decyduje się na tanie loty Szczecin - Zurych, czy przeloty z regularnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na informację o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Zawsze należy korzystać ze sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed lotem dobrze jes zapoznać się ze wskazówkami przewoźnika, gdyż w regulaminach poszczególnych linii zapisy tyczące się korzystania z urządzeń tego typu różnią się. Przykładowo zabronione jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź przewożenie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeśli chcemy uprzyjemnić sobie podróż Szczecin - Zurych oglądaniem filmu na smartfonie lub muzyką, pamiętajmy o komforcie pozostałych pasażerów decydujących się na tanie loty Szczecin - Zurych. Korzystajmy ze słuchawek, dbajmy o stosowny wybór obrazów i nie przeszkadzajmy pozostałym pasażerom w odpoczynku oraz podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i musimy umieścić coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie podróżne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zgubienia, kradzieży lub zniszczenia bagażu i dzięki temu lot Szczecin - Zurych przebiegnie nam bez stresu.