X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Bruksela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Sztokholm Bruksela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sztokholm Bruksela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sztokholm Bruksela

Przewodnik po lotach Sztokholm Bruksela

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop doskonale wie, że przygotowanie się do wyjazdu nie jest prostym zadaniem - trzeba przecież dokonać selekcji ubrań, umiejętnie je zwinąć, a także skompletować podręczną apteczkę. Bardzo ważną kwestią jest też wybór walizki, do której zapakujemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Przedstawiamy cenne porady dla pasażerów.

Walizka - czy to dobry wybór

Właśnie przygotowujesz się do lotu Sztokholm -Bruksela i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka na kółkach jest bardziej mobilna i pozwala na szybkie transportowanie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy więc nosić ciężkich tobołków. Walizka wykonana ze sztywnego świetnie zabezpiecza zawartość bagażu przez uszkodzeniami, ale sama w sobie jest dość ciężka, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przy odprawie.

Kiedy warto zdecydować się na torbę podróżną

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego materiału, co pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do wad można zaliczyć słabszą ochronę przewożonych rzeczy - torba nie jest tak stabilna jak wykonana z tworzywa walizka. Z pewnością jednak jest pakowna i niezwykle praktyczna. Planujesz lot Sztokholm -Bruksela? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. broni, scyzoryków, żyletek, czy śrubokrętów. Warto zatem sprawdzić walizkę i mieć pewność, że przewozimy rzeczy które nie wywołają zagrożenia, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.