X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Gallivare

już od 70 zł
26 mar 02 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
26 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sztokholm Gallivare

Przewodnik po lotach Sztokholm Gallivare

Wypożyczenie samochodu podczas podróży Sztokholm - Gallivare- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Wybierasz się z rodziną w podróż Sztokholm - Gallivare, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości miejsc podczas całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz aktualny dokument uprawniający do jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Sztokholm - Gallivare. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub wcześniej przez Internet za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymagania. Wariant internetowy jest mniej stresujący, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed wyjazdem Sztokholm - Gallivare wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie problemów mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie zwrotu samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.