X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Helsinki

już od 297 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
05 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sztokholm Helsinki

Przewodnik po lotach Sztokholm Helsinki

Przygotowujemy podróż Sztokholm - Helsinki gdy jesteśmy w ciąży?

Wiele pań okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża odbywa się prawidłowo, to nie powinny się hamować, jeśli idzie o używanie z radości życia. To właśnie sprawia, że znacznie częściej ciężarne decydują się na tanie loty Sztokholm - Helsinki, pragnąć jak najwięcej zwiedzić. Lecz czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co muszą być przygotowane ciężarne, tak aby posiadać gwarancję, że lot Sztokholm - Helsinki przebiegnie spokojnie i bez zbędnych nerwów?

Zaświadczenie od doktora na lot Sztokholm - Helsinki

Przede wszystkim, zanim będziemy korzystać z okazji i zakupimy bilet w okazyjnej kwocie , powinnyśmy porozmawiać z ginekologiem zajmującym się ciążą. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, żebyśmy miały szansę korzystać z przelotu Sztokholm - Helsinki. Trzeba go też poprosić o odpowiednie pismo, w którym wpisze wiek danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy posiadają swoiste wytyczne. W większości przypadków nie będziemy mogły lecieć, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży i wyżej.

Co robić podczas przelotu Sztokholm - Helsinki

Jeśli chcemy mieć gwarancję, że lot Sztokholm - Helsinki okaże się dla nas miły, to musimy wiedzieć o kilku zasadach. Co kilkanaście minut warto podnieść się i przespacerować się po samolocie. Warto również wybierać miejsca z brzegu, ponieważ może być tak, że co chwilę będziemy szły do ubikacji. Czasem nawet decydując się na tanie loty Sztokholm - Helsinki będziemy miały przywileje podczas wsiadania na pokład. W miarę możliwości, trzeba także wybrać ten lot, który będzie trwać najkrócej . W czasie zapinania pasów, dobrze jest prosić stewardessę o wsparcie, tak aby znajdowały się one poniżej brzucha i go nie naciskały.

Jeżeli tylko nie będzie zakazów, tanie loty Sztokholm - Helsinki będą możliwe także dla ciężarnej. Jeżeli dobrze się przyszykujemy do tej podróży, może się okazać, że minie ona miło oraz bez żadnych problemów. Jednak wpierw spotkajmy się z naszym doktorem, a jeśli lecimy za granicę, to trzeba się nauczyć paru przydatnych zwrotów, takich jak chociażby „mam skurcze”, a pismo od lekarza dobrze jest mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które zasady w odniesieniu do kobiet w ciąży na pokładzie, mają konkretni przewoźnicy.