gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Brussels Airlines Sztokholm Kraków

już od 649 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Brussels Airlines

Sztokholm Kraków

Bilety lotnicze Brussels Airlines Sztokholm Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
28 lis (śro)
Brussels Airlines
Kraków
01 gru (sob)
Austrian Airlines
Sztokholm
28 lis (śro)
Brussels Airlines
Kraków
04 gru (wto)
Austrian Airlines
Sztokholm
28 lis (śro)
Brussels Airlines
Kraków
02 gru (nie)
Lufthansa
Sztokholm
28 lis (śro)
Brussels Airlines
Kraków
03 gru (pon)
Lufthansa
Sztokholm
24 wrz (pon)
Brussels Airlines
Kraków
02 paź (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Brussels Airlines Sztokholm Kraków

Przewodnik po lotach Brussels Airlines Sztokholm Kraków

Czy możemy wziąć leki na lot Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines

Jeśli posiadaliśmy wcześniej możliwość skorzystać z oferty lotu Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, jak należy zapakować walizkę. Ale co, kiedy teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to działa, które leki możemy ze sobą wziąć i czy mamy szansę je mieć w bagażu podręcznym? Warto sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy mieli świadomość, że przelot Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines przeminie nam miło i bez niepotrzebnego stresu.

Leki w walizce podręcznej w czasie lotu Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki możemy mieć w bagażu podręcznym. Oczywiście musimy poinformować o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale warto je mieć w oddzielnej torebce. Wtedy wszystko przebiegnie sprawniej, więc będziemy mogli w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Działanie jest takie, że przewozić możemy medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich oraz takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć zaświadczenie od lekarza, bo może się sprawdzić przy konieczności potwierdzenia medykamentów.

Jaki jest limit na ich liczbę?

W przypadku medykamentów w płynie, nie ma limitu na ich ilość. To znaczy, że możemy zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, musimy brać tylko taką ilość leków, jaka jest nam faktycznie potrzebna podczas podróży. Tanie loty Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines zezwalają też na zabranie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że jakiś lek musi być aplikowany podskórnie, ale ich posiadanie także powinniśmy od razu zgłosić w czasie sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wybraliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy posiadać ze sobą niezbędne środki wypisane na receptę, jak również kropelki do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli będzie miał mniej niż 70% alkoholu.

Jeśli wczytamy się w warunki odnośnie do wiezienia medykamentów, to dowiemy się, że możemy także posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać przewoźnika

jak to się odbędzie z przewożeniem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Jednak wiedza, że mamy szansę zabrać ze sobą medykamenty i niezbędny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu bez problemów korzystać z propozycji, którą mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Sztokholm - Kraków linią Brussels International Airlines.