X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Linkoping

już od 1179 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Linkoping

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Linkoping
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 lip (pon)
KLM
Linkoping
28 lip (sob)
KLM
Gdańsk
24 lip (wto)
KLM
Linkoping
28 lip (sob)
KLM
Gdańsk
24 lip (wto)
KLM
Linkoping
29 lip (nie)
KLM
Gdańsk
25 lip (śro)
KLM
Linkoping
28 lip (sob)
KLM
Gdańsk
25 lip (śro)
KLM
Linkoping
29 lip (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sztokholm Linkoping

Przewodnik po lotach Sztokholm Linkoping

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla turystów na trasie Sztokholm - Linkoping

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się podczas podróży Sztokholm - Linkoping w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu w kierunku wschodnim, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas lotu w kierunku zachodnim. Objawami zespołu jet lag mogą być: zaburzenia snu, zmęczenie, złe samopoczucie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Sztokholm - Linkoping poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz w kierunku zachodnim oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Sztokholm - Linkoping - porady, jak sobie z nim radzić dla osób podróżujących w kierunku zachodnim

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachód od Twojego Sztokholm ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć często zmieniaj pozycję. Pij znaczne ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po wylądowaniu postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Sztokholm - Linkoping - porady jak złagodzić objawy dla osób podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Sztokholm postaraj się zasnąć. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz napojów zawierających alkohol, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Linkoping, zrób to najlepiej od razu, gdy wejdziesz na pokład samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli zażywasz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Sztokholm - Linkoping powinieneś zasięgnąć opinii specjalisty.