X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Umea

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 kwi 15 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sztokholm Umea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Sztokholm Umea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Sztokholm Umea

Przewodnik po lotach Sztokholm Umea

Czego nie przewieziemy lotem Sztokholm - Umea przez granicę?

Jeśli jesteśmy na wakacjach poszukujemy ciekawych rzeczy, które pomogą nam zachować te niezwykłe momenty na dłuższy czas. Ale należy wiedzieć, że nie wszystko będziemy mogli wwieźć do siebie, nawet jeśli zdecydujemy się na tanie loty Sztokholm - Umea. Przez to nim dokonamy zakupu, warto się zorientować co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Przewoźnicy na swych stronach internetowych prezentują odpowiednie informacje na ten temat, więc trzeba się z nimi zapoznać.

Na lot Sztokholm - Umea nie weźmiemy nic pochodzenia zwierzęcego

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że do samolotu nie będziemy mogli zabrać nic, co będzie pochodziło od zwierząt. W ogóle nalewek z wężem, biżuterii z piór, a tym bardziej powypychanych zwierząt. Co więcej, trzeba również pamiętać, że tanie loty Sztokholm - Umea nie zezwolą nam na wiezienie muszli albo koralowców, jak również możemy zapomnieć o niektórych roślinach, czyli choćby tych owadożernych. Im rzetelniej poznamy się z listą zabronionych rzeczy, tym większa będzie nadzieja, że tych zakupionych rzeczy nie będziemy zmuszeni zostawiać na lotnisku podczas kontroli.

Czego także nie przewieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzące od zwierząt to nie wszystko. Tanie loty Sztokholm - Umea nie pozwolą nam wziąć na swój pokład również rzadkich przedmiotów sztuki, kosztownych antyków, czy autentycznych rycin. Jeżeli w czasie odprawy na przelot Sztokholm - Umea zawartość naszego bagażu będzie budzić niejasności, to ta rzecz z tego bagażu będzie zabrana. Powinniśmy mimo wszystko już prędzej się zorientować, co będziemy mogli wziąć a co nie, aby później nie było zawiedzenia.

To, że będziemy korzystać z propozycji, którą mają dla nas tanie loty Sztokholm - Umea, nie oznacza, że możemy przewozić wszystko co tylko chcemy. Są pewne ograniczenia, do których jesteśmy zobligowani się zastosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się kontaktować z danym przewoźnikiem, aby zobaczyć, czy to co pragniemy ze sobą zabrać jest dopuszczone czy nie. Im rzetelniej poznamy się z tymi wytycznymi, tym mniej będziemy się stresować przy odprawie, ponieważ uzyskamy wiedzę, że w żaden sposób nie łamiemy prawa.