gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Visby

już od 930 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Visby

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Visby
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 wrz (nie)
SAS
Visby
11 wrz (wto)
SAS
Gdańsk
05 wrz (śro)
SAS
Visby
11 wrz (wto)
SAS
Gdańsk
01 wrz (sob)
SAS
Visby
11 wrz (wto)
SAS
Gdańsk
03 wrz (pon)
SAS
Visby
11 wrz (wto)
SAS
Gdańsk
04 wrz (wto)
SAS
Visby
08 wrz (sob)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sztokholm Visby

Przewodnik po lotach Sztokholm Visby

Mamy nadbagaż na lot Sztokholm - Visby?

Chociaż bardzo się staraliśmy, to jednak nie dało nam się zapakować do torby o wymiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, które rzecz jasna będą wiązały się z większą opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co powinniśmy zrobić, jeżeli mamy nadbagaż.

Jakie będą opłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wielkości i ciężar, to musimy się liczyć z tym, że musimy za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Sztokholm - Visby mają przeważnie określoną stałą kwotę od pojedynczego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa będzie opłata. Co ważne, dosyć często możemy za taki nadbagaż płacić prędzej, więc jeżeli mamy świadomość, że będziemy przekraczać normy ustalone przez przewoźników, to trzeba z tego korzystać. Wtedy też będziemy płacić za ten nadbagaż mniej, niż gdybyśmy płacili za niego już na lotnisku. Trzeba też mieć świadomość, że bez względu na to czy będą to linie regularne czy tanie loty Sztokholm - Visby nasz bagaż nie będzie mógł przekraczać ciężaru 32 kg. Jeśli tak się stanie, musimy zabrać drugi bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę bagaży podczas przelotu Sztokholm - Visby

Jeśli nasz bagaż przekroczy ustalone wielkości, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi opłatami za tą drugą walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na witrynie, która proponuje nam te tanie loty Sztokholm - Visby. Co istotne, to nie mamy możliwości wziąć paru toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Cena biletu, także jeżeli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tutaj wpływu na wielkość możliwego bagażu. Te wytyczne są wyznaczone na stałe i trzeba je znać jeszcze przed zakładanym spakowaniem się, aby potem nie było niemiłej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Sztokholm - Visby dają nam szansę zakupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Trzeba jednak wiedzieć, że płacąc za niego prędzej, zanim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.