X
Ładowanie...

Tanie loty Sztokholm Zadar

już od 279 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Sztokholm Zadar

Bilety lotnicze Sztokholm Zadar

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Zadar
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Zadar
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 maj (sob)
Lufthansa
Zadar
12 maj (nie)
Lufthansa
Sztokholm
05 maj (nie)
Lufthansa
Zadar
14 maj (wto)
Croatia Airlines
Sztokholm
05 maj (nie)
Lufthansa
Zadar
11 maj (sob)
Croatia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sztokholm Zadar

Przewodnik po lotach Sztokholm Zadar

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Sztokholm - Zadar

Kupując wakacje w biurze podróży od razu wykupuje się ubezpieczenie. Jeżeli jednak planujesz wyjazd osobiście, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Sztokholm - Zadar, powinno się dopłacić trochę pieniędzy na polisę. Podpowiadamy, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w czasie wyjazdu i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najbardziej konieczne okazuje się podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Nie istotne, czy rezerwujesz tanie loty Sztokholm - Zadar, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, jest przydatne. Standardowe ubezpieczenie podróżne wlicza zarówno samą podróż, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż biorąc ze sobą droższe pamiątki, warto specjalnie wykupić polisę. Na dodatek daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w wypadku problemów zdrowotnych i odda ci pieniądze przeznaczone na leczenie za granicą, lub wtedy, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdują się w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo objąć polisą wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zgubi się i będziesz szukać go, masz pewne wypłacenie środków.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje także polisy od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo intratne, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i spóźnienie oznacza dużą stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien zwrotu straconych środków. Nie bój się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Sztokholm - Zadar bardzo podrożeją – najczęściej jest to naprawdę niewielka kwota.