X
Ładowanie...

Tanie loty wylot z: Szymany

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szymany Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szymany

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje wylot z: Szymany

Przewodnik po lotach Szymany

Tanie loty z lotniska Olsztyn – Mazury

Port lotniczy Olsztyn – Mazury to lotnisko łączące północno-wschodnią Polskę z takimi kierunkami jak: Wielka Brytania, Niemcy oraz Kraków i Wrocław, a latem z wakacyjnymi destynacjami, uruchomianymi sezonowo. Sprawdź w wyszukiwarce lotów FRU.PL, gdzie możesz polecieć z lotniska Olsztyn – Mazury. 

Tanie loty z Olsztyna – linie lotnicze

Z lotniska Olsztyn – Mazury loty operują aktualnie 3 linie lotnicze: Ryanair, WizzAir oraz LOT.

Linie lotnicze latające z Olsztyna:

Tanie loty Ryanair wylot z: Olsztyn
Tanie loty Wizzair wylot z: Olsztyn
Tanie loty LOT wylot z: Olsztyn

Tanie loty z Olsztyna – dokąd polecieć?

Z Olsztyna bezpośrednio można polecieć do Wielkiej Brytanii na lotniska: Londyn — Stansted oraz Londyn — Luton, do Niemiec — Dortmund, oraz do chorwackiej Rijeki, loty do Rijeki są sezonowe. Realizowane są także loty krajowe na trasie: Olsztyn — Kraków i Olsztyn — Wrocław.  

Zobacz propozycje lotów z Olsztyna:  

Tanie loty Olsztyn Dortmund
Tanie loty Olsztyn Londyn Luton
Tanie loty Olsztyn Londyn Stansted
Tanie loty Olsztyn Kraków
Tanie loty Olsztyn Wrocław
Tanie loty Olsztyn Rijeka

 

Tanie loty z Olsztyna – jak szukać tanich biletów?

FRU.PL rekomenduje, aby planować podróż z wyprzedzeniem. Bilety lotnicze są w najlepszych cenach na około 2, a nawet 3 miesiące przed datą podróży. Sprawdź dostępność połączeń lotniczych z Olsztyna w naszej wyszukiwarce, a jeśli potrzebujesz rady, nasi konsultanci w Centrum Rezerwacji pozostają do Twojej dyspozycji.  

Tanie loty z Olsztyna – alternatywne loty

Z lotniska Olsztyn – Mazury możesz rozpocząć podróż, lecą do Londynu, Dortmundu czy Krakowa i planując dalszą podróż z przesiadką na jednym z tych lotnisk. Warto też sprawdzić jakie połączenie lotnicze są oferowane z pobliskich portów lotniczych, sprawdź bilety z lotnicze z: Gdańska, Łodzi i Warszawy.

Tanie loty z Olsztyna – kup nie tylko lot

Za pośrednictwem serwisu FRU.PL, kupisz nie tylko tanie bilety lotnicze, ale również ubezpieczenie podróże. Pamiętaj o dokupieniu FRU Medical, ubezpieczenia podróżnego, które zawiera również ochronę na wypadek zakażenia COVID-19.

Tanie loty z Olsztyna – Port Lotniczy – lokalizacja i dojazd 

Międzynarodowe lotnisko Olsztyn – Mazury, jest oddalone o około 3 km od centrum miejscowości Szymany, a około 50 do centrum Olszyna. Jest to jedyny port lotniczy w północno-wschodniej Polsce. Obsługuje 3 stałych przewoźników: Ryanair, WizzAir oraz LOT, w sezonie letnim również przewoźników czarterowych.

Mimo że lotnisko jest niewielkie w porównaniu do innych polskich lotnisk, posiada wszelkie udogodnienia: sklepy wolnocłowe: Aelia, Relay, kawiarnie, parking oraz taras widokowy.  

Parking: Lotnisko w Szymanach posiada monitorowany parking, usytuowany tuż przy terminalu. Postój do 15 minut jest bezpłatny, pierwsza godzina kosztuje 5 zł, a dopłata do każdej kolejnej, rozpoczętej godziny + 1 zł. Ceny za postoje długoterminowe, zaczynają się od 29 zł, za pierwszą dobę, 6-8 dni to koszt 55 zł, 12-14 dni to 95 zł, a 15-17 dni to 105 zł, powyżej 17 dni, każda kolejna doba to + 5 zł. 

Dojazd na lotnisko Olsztyn – Mazury

Samochodem: do Szyman można dostać się bezpośrednio z trasy nr. 57. Inne duże szlaki komunikacyjne, z których można dostać się na tę trasę to m.in. - 58, E77/S7 czy 53. 

Autobusem: Regularnie na trasie: lotnisko – Olsztyn oraz lotnisko – Grajewo kursują dwie linie autobusowe. W sezonie wysokim uruchamiane są dodatkowe połączenia z największych mazurskich miejscowości, godziny odjazdów autobusów są układane na podstawie godzin lotów. 

Pociąg: z Olsztyna na lotnisku kursuje szynobus, który zatrzymuje się również w Szczytnie. Czas przejazdu pociągu to około 55 minut, a bilety można zakupić online na stronie PKP, w dworcu czy też u konduktora.