X
Ładowanie...

Tanie loty Szymany Kopenhaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szymany Kopenhaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szymany Kopenhaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szymany Kopenhaga

Przewodnik po lotach Szymany Kopenhaga

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Olsztyn - Kopenhaga

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast wykupuje się ubezpieczenie. Jednakże, jeśli planujesz urlop samemu, będziesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Olsztyn - Kopenhaga, powinno się zapłacić trochę pieniędzy na polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze na wakacjach i dlaczego jest bardzo ważne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najważniejsze okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Nie istotne, czy wybierasz tanie loty Olsztyn - Kopenhaga, czy korzystasz z usług standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i rejs samolotem, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed utratą bagażu – jednak biorąc ze sobą droższe pamiątki, trzeba specjalnie objąć je polisą. Na dodatek daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w przypadku problemów zdrowotnych i zwróci ci pieniądze wydane na wizytę u lekarza za granicą, lub w momencie, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeżeli zniknie i będziesz oczekiwać na jego powrót, masz pewne wypłacenie kosztów.

Niektóre z towarzystw ubezpieczeniowych oferuje również ubezpieczenia od opóźnienia samolotu. To niezwykle korzystne, jeśli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i konieczność wynajęcia pokoju w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien odzyskania wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Olsztyn - Kopenhaga znacznie podrożeją – najczęściej jest to nieduża kwota.