X
Ładowanie...

Tanie loty Taipei Zurych

już od 334 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
13 cze (śro)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Zurych
18 cze (pon)
Transavia Airlines
Lot bezpośredni
Warszawa
26 cze (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
02 lip (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
01 sie (śro)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
28 cze (czw)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
02 lip (pon)
Swiss
Lot bezpośredni
Warszawa
29 cze (pią)
Swiss
Lot bezpośredni
Zurych
24 lip (wto)
Swiss
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Taipei Zurych

Przewodnik po lotach Taipei Zurych

Bagaż dziecięcy-informacje dla lecących na trasie Taipei - Zurych

To czy maluch może mieć swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Taipei - Zurych. Głównie to kwestia wieku malucha oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  podróżujesz z dzieckiem w wieku poniżej 24 miesięcy większość przewoźników podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego zaadresowanego na imię i nazwisko dziecka. Gdy pociecha ukończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż rejestrowany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Taipei - Zurych. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek składany, który nie jest wliczany do bagażu kabinowego. Wózka nie nadawaj w trakcie odprawy walizek  tylko oddaj obsłudze tuż przed wejściem na pokład samolotu Taipei - Zurych. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z dzieckiem po lotnisku Taipei, jak i po lotnisku docelowym w Zurych. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje przewóz malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu kabinowego opiekuna. Inne przedmioty dziecięce nie nadające się bezpośrednio do przewozu malucha należy nadać jako dodatkowy bagaż rejestrowany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku podróży osoby dorosłej, jak i w przypadku podróży z maluchm opiekuna obowiązują ograniczenia w przewozie żywności oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.