X
Ładowanie...

Tanie loty Tallinn Dubrownik

już od 395 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dubrownik

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dubrownik
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
13 cze (śro)
Volotea
Warszawa
03 cze (nie)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Warszawa
18 lip (śro)
Ryanair
Dubrownik
23 lip (pon)
Volotea
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Dubrownik
11 cze (pon)
Volotea
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tallinn Dubrownik

Przewodnik po lotach Tallinn Dubrownik

maluch w podróży Tallinn - Dubrownik - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy skondensowaną zbiór zagadnień, którą każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Tallinn - Dubrownik.

Wiek dziecka a cena biletu do Tallinn - Dubrownik

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które lecą na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć kupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne promocje.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje dziecko może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z dzieckiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z niemowlakiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie dziecka z Tallinn do Dubrownik

Dzieci poniżej dwóch lat, często są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jest wolne fotel możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub zarezerwuj maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy maluch może posiadać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego