X
Ładowanie...

Tanie loty Tallinn Wiedeń

już od 241 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
21 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
17 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Ryanair
Wiedeń
22 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tallinn Wiedeń

Przewodnik po lotach Tallinn Wiedeń

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz urlop i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy cenne wskazówki dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie lotu Tallinn -Wiedeń?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tanie linie wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może powodować stres u pupila. Wybrałeś lot Tallinn - Wiedeń, a w kabinie pasażerskiej mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu biletu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei zakupienie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi rzecz jasna być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi wstać, przekręcić.

O czym nie można zapomnieć

Jeżeli planujesz wyjechać ze zwierzakiem za granicę, pamiętaj o czynnościach urzędowych. Niezwykle istotne są dokumenty - między innymi paszport wystawiony przez weterynarza. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich UE. Planujesz podróż Tallinn -Wiedeń? Pamiętaj, że w trakcie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.