X
Ładowanie...

Tanie loty American Airlines Tampa Las Vegas

już od 839 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Las Vegas

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Las Vegas
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
28 kwi (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Las Vegas
12 maj (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Nowy Jork
29 kwi (śro)
Air France
Lot bezpośredni
Las Vegas
12 maj (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Nowy Jork
02 maj (sob)
Air France
Lot bezpośredni
Las Vegas
12 maj (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Nowy Jork
28 kwi (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Las Vegas
11 maj (pon)
Air France
Nowy Jork
29 kwi (śro)
Air France
Lot bezpośredni
Las Vegas
11 maj (pon)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje American Airlines Tampa Las Vegas

Przewodnik po lotach American Airlines Tampa Las Vegas

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Tampa - Las Vegas linią American Airlines?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż. Jeśli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że taki bagaż musi mieć określone wymiary i wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co musimy patrzeć?

Lecąc z Tampa do Las Vegas musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, gotówkę oraz wszystkie wartościowe przedmioty, także wtedy, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Tampa - Las Vegas linią American Airlines dają nam możliwość wzięcia na pokład jedynie jednej torby, przez to warto decydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku podróżowania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo kupić na miejscu. Podczas kontroli będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc warto je trzymać na górze, aby wszystko poszło prędko oraz sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Tampa - Las Vegas linią American Airlines

Jeżeli bierzemy tylko bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Tampa - Las Vegas linią American Airlines nie mają limitu co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia wprowadza własną politykę bagażową

Planując podróż samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia ma własne reguły bagażowe. Przez to trzeba zobaczyć, kto jest na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Tampa - Las Vegas linią American Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Warto rzetelnie zobaczyć, jakie przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wymiary i wagę, ponieważ wówczas oszczędzimy sporo nerwów podczas lotu.