X
Ładowanie...

Tanie loty Tampere Budapeszt

już od 159 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
26 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
30 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
27 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
30 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
13 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Budapeszt
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tampere Budapeszt

Przewodnik po lotach Tampere Budapeszt

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Tampere - Budapeszt

Ludzie, którzy są uzależnieni od nikotyny, z pewnością zastanawiają się, czy można zapalić w czasie podróży Tampere - Budapeszt. Warto się z tą sprawą poznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektóre osoby myślą, iż będzie im wolno w samolocie zapalić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na stronach przewoźników, lecz również na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Tampere - Budapeszt nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy na pokładzie sami. Być może będą z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Tampere - Budapeszt wybraliśmy na stosunkowo krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie zawsze ten sam oraz nie będzie podlegał on wyjątkom. Co więcej, dotyczy on zarówno zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć intensywny zapach.

Co jeżeli podczas lotu Tampere - Budapeszt zdecydujemy się zapalić?

Jeżeli mimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się liczyć z problemami. Także wybierając tanie loty Tampere - Budapeszt musimy posiadać świadomość, że w toaletach są zamontowane odpowiednie czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że palimy. Za takie zignorowanie zakazu grozić nam może kara finansowa, albo nawet kara aresztu, więc warto się zastanowić czy faktycznie nie wytrzymamy takiego przelotu Tampere - Budapeszt bez dymka. Dodatkowo, będziemy wtedy wpisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na trasie Tampere - Budapeszt?

Namyślamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Tampere - Budapeszt oferują nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy zabrać ze sobą taką ilość, która pomoże nam przetrwać dany urlop bez notorycznej walki z uzależnieniem.

Warto się zorientować, jakie są wytyczne w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku i na pokładzie, jak również ich przewożenia. Wtedy z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na zasady panujące w czasie latania.