X
Ładowanie...

Tanie loty Taranto Hirtshals

już od 76 zł
29 paź 05 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
05 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
19 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 gru (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
02 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
05 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Taranto Hirtshals

Przewodnik po lotach Taranto Hirtshals

Odwołany lub opóźniony lot Taranto - Hirtshals. A co, jeśli samolot Taranto - Hirtshals jest odwołany

Anulowany samolot – to właśnie najstraszniejszy kosmar podróżnych czekających na przesiadkę. Widmo opóźnionego startu możne napsuć nerwów również innym pasażerom. Dowiedz się, co wtedy, kiedy twój samolot będzie wykreślony albo będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są przecież częste. To najczęściej niezbyt częste przypadki, które są usprawiedliwione złą aurą, awariami na lotnisku albo problemami natury technicznej. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w momencie usłyszenia komunikatu, podróżujący zazwyczaj są niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – jesteś zostawiony bez pomocy. Linia lotnicza jest zobowiązany do pomocy.

Każda linia lotnicza, nawet tanie loty Taranto - Hirtshals, są zobowiązane do zarezerwowania ci miejsca następnym rejsie, jeżeli przez to ucieknie ci przesiadka. Co więcej, muszą dostarczyć podróżnym jedzenie i picie, a jeśli czekanie na nowy samolot znacząco się wydłuża, także warunki do spania. Możesz poszukania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając hotele w niedużej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

W przypadku, gdy rejs będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od twojej polisy. Także linia lotnicza ma obowiązek ponieść koszty przebukownia biletu i na przykład transportu na kolejne lotnisko. Poza tym masz prawo także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to tydzień.

Świadczenie jest możliwa, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz dostać zwrot kosztów biletu. Kwota wypłacanych środków waha się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Taranto - Hirtshals. Mogą ci odmówić wyłącznie w wypadku, gdy opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy jakimś wydarzeniem losowym.