X
Ładowanie...

Tanie loty Targu Mures Lenzburg

już od 249 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
27 wrz (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 lip (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
17 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
19 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Targu Mures Lenzburg

Przewodnik po lotach Targu Mures Lenzburg

Niepełnosprawny podczas rejsu Targu Mures - Lenzburg – co należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni wybierają samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Targu Mures - Lenzburg, również osoby niepełnosprawne korzystają z wygód, jakie gwarantuje podróż podniebna. Dobrze jest wiedzieć, jakie przywileje ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym musi pamiętać przed wylotem.

Planujemy lot Targu Mures - Lenzburg tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy wybieramy tanie loty Targu Mures - Lenzburg, czy połączenia tradycyjnych przewoźników, na pewno możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna leci samotnie, może mieć zapewnioną specjalną asystę na terenie portu lotniczego, jak też w trakcie lotu, jednak fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Targu Mures - Lenzburg. Przed dokonaniem rezerwacji warto zapoznać się z wachlarzem usług, ponieważ personel nie jest uprawniony do wszystkich działań. Z myślą o wygodzie podróżnego, warto wybierać dogodne rejsy, na przykład takie, co nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl łatwo sprawdzimy, ile czasu zajmują poszczególne rejsy .

Specjalne fotele w kabinie

Już na etapie rezerwowania biletów na tanie loty Targu Mures - Lenzburg trzeba poinformować linie lotnicze o specjalnych potrzebach podróżnego, ponieważ dzięki temu zyska on właściwą obsługę. W kabinie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też transportują sprzęt, który należy do pasażera. Z racji ograniczonego miejsca oraz wyposażenia jak najszybsze poinformowanie linii lotniczych o podróży osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Przeważnie osoba towarzysząca niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce u jego boku.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne na pokładzie

Podróż samolotem może się osobom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże linie lotnicze na pewno uczynią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli podróżny rezerwujący tanie loty Targu Mures - Lenzburg korzysta z opieki psa przewodnika, zwierzę będzie towarzyszyć swemu podopiecznemu na pokładzie i nie umieszcza się go w transporterze czy bagażowym luku. Nie należy także martwić się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.