X
Ładowanie...

Tanie loty Tashkent Wenecja

już od 61 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tashkent Wenecja

Przewodnik po lotach Tashkent Wenecja

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Tashkent - Wenecja

Lecisz w podróż do Tashkent - Wenecja i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu bagażu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników udziela zgody na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Tashkent - Wenecja organizator lotu może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Tashkent - Wenecja musisz obowiązkowo zadeklarować go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez przewoźnika na trasie do Tashkent - Wenecja, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez linie lotnicze.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na rozerwanie, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeśli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Wenecja w całości.