X
Ładowanie...

Tanie loty Taszkent Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Taszkent Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Taszkent Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Taszkent Zurych

Przewodnik po lotach Taszkent Zurych

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Tashkent - Zurych i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Tashkent - Zurych, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ciuchy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu podręcznego. Spakowanie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu kabinowego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Tashkent - Zurych. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Tashkent - Zurych nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój rejs jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Tashkent - Zurych masz możliwość kupić potrzebne rzeczy.