X
Ładowanie...

Tanie loty Teesside Wick

już od 5490 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wick

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wick
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
26 maj (nie)
KLM
Wick
27 maj (pon)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Teesside Wick

Przewodnik po lotach Teesside Wick

Lot  Teesside - Wick z pupilem na pokładzie

Planujesz lot Teesside - Wick i nie masz pojęcia czy możesz zabrać ze sobą swojego pupila na pokład samolotu? Niżej przedstawiamy warunki jakie są wymagane do transportu zwierząt.

Niezbędna  aprobata  organizatora lotu

Przewóz zwierzęcia wymaga za każdym razem zgody organizatora lotu. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ na pokładzie może być tylko określona liczba pupili. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na przewóz zwierząt. Podczas rezerwacji lotu Teesside - Wick należy poinformować linie lotnicze o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby linie lotnicze określił opłatę oraz omówił warunki transportu.

Obowiązkowe dokumenty potrzebne do przewozu pupila

Przed lotem sprawdź, że masz wymaganne dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Niektóre zwierzęta muszą posiadać wpięty specjalny mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Immunizacja

Psy oraz tchórzofretki muszą mieć szczepienie przeciwko wściekliźnie, a termin immunizacji nie może być wcześniejsza niż data wszczepienia mikroczipu.

Paszport

Zwierzęta muszą mieć paszport wystawiony przez specjalistę weterynarii, który poświadcza ważność immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Teesside do Wick

Najczęściej małe psy przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być odpowiednio duży, tak aby kot mógł wstać, położyć się i ruszać się i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Teesside do Wick

Wszystkie linie lotnicze zezwalają na podróż osób niepełnosprawnych, niewidomych z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Procedura transportu jest tożsamy, jak w sytaucji przewozu innych kotów.