gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Tegel Arpt Ateny

już od 698 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Tegel Arpt Ateny

Bilety lotnicze Aegean Air Tegel Arpt Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
30 paź (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Berlin
31 paź (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Berlin
01 lis (czw)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Berlin
02 lis (pią)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Berlin
03 lis (sob)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Ateny
06 lis (wto)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Tegel Arpt Ateny

Przewodnik po lotach Aegean Air Tegel Arpt Ateny

Jak przetrwać lot Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines z pociechą?

Pojawienie się pociechy wcale nie powinno oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy dziecko zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym przelotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines

Jeśli zaplanujemy lot z dzieckiem, musimy dbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli lepszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny lot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w przystępnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym potomstwie płacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mogli się przygotować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak by bez stresu zdać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Większość linii lotniczych proponujących swoje usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć najbardziej wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines nie posiadają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale też jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie bój się poprosić o pomoc. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines mają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, czyli również i tobie. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu dać pierś czy butelkę. Pomyśl również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim działaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem przeszkadzało innym. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz wiedz, że nawet najcięższa podróż ma swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do podróży Berlin (Tegel Airport) - Ateny linią Aegean Airlines z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co jest realne, by lot przeminął spokojnie oraz bez większych nerwów.