gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Tegel Arpt Heraklion

już od 746 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Tegel Arpt Heraklion

Bilety lotnicze Aegean Air Tegel Arpt Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
16 paź (wto)
Aegean Air
Heraklion
31 paź (śro)
Aegean Air
Berlin
17 paź (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Heraklion
22 paź (pon)
Aegean Air
Berlin
17 paź (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Heraklion
23 paź (wto)
Aegean Air
Berlin
17 paź (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Heraklion
24 paź (śro)
Aegean Air
Berlin
17 paź (śro)
Aegean Air
Lot bezpośredni
Heraklion
25 paź (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Tegel Arpt Heraklion

Przewodnik po lotach Aegean Air Tegel Arpt Heraklion

Czy chcemy z propozycji Berlin (Tegel Airport) - Heraklion skorzystać w ciąży?

Podróżujemy coraz częściej, czy to w sprawach zawodowych czy prywatnie. To oznacza, że wiele osób zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tu przeciwwskazaniem do tej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli jedynie przebiega ona właściwie oraz nie ma jakiegoś niebezpieczeństwa, to spokojnie można zarezerwować tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Heraklion, oczywiście wiedząc o paru zasadach.

Okres ciąży i oświadczenie od lekarza

Jeżeli chcemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to warto mieć świadomość, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wówczas dziecko będzie już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a też my będziemy czuć się lepiej. Warto jednak wiedzieć, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Berlin (Tegel Airport) - Heraklion jest zakazany nawet wcześniej, dlatego trzeba to zobaczyć. Poza tym, trzeba sprawdzić wytyczne danego przewoźnika , bo każdy z nich może mieć odmienne założenia odnośnie lotów kobiet w ciąży, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, należy posiadać przy sobie dokument od lekarza, ponieważ jedynie książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na przelot Berlin (Tegel Airport) - Heraklion.

Kiedy już będziesz w samolocie Berlin (Tegel Airport) - Heraklion

Nie ma przeciwwskazań do latania, to wspaniale! W tej chwili pamiętaj, aby znaleźć trwający jak najkrócej lot , dzięki temu podróż nie okaże się być, aż tak trudna. Dodatkowo podczas zapinania pasów dopilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, proś o to stewardessę. W czasie lotu Berlin (Tegel Airport) - Heraklion jeśli to możliwe, wstań co pół godziny oraz przejdź się, ponieważ siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Heraklion czasami oferują kobietom w ciąży odprawę na samym początku, jak również wsparcie podczas transportu bagażu, przez to trzeba się upewnić na co można tutaj liczyć.

Tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Heraklion nakłaniają do częstego używania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale zawsze należy się co do tego upewnić u ginekologa, a także zapoznać się z regulaminem konkretnych linii lotniczych. Trzeba również przejrzeć zapisy w państwie do którego chcemy polecieć. Niektóre z nich, nie godzą się one wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, u których będzie bliski termin rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mogą zrobić.