gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Tegel Arpt Malaga

już od 1367 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aegean Air

Tegel Arpt Malaga

Bilety lotnicze Aegean Air Tegel Arpt Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
01 sie (czw)
Aegean Air
Malaga
14 sie (śro)
Aegean Air
Berlin
01 sie (czw)
Aegean Air
Malaga
18 sie (nie)
Aegean Air
Berlin
30 lip (wto)
Aegean Air
Malaga
14 sie (śro)
Aegean Air
Berlin
01 sie (czw)
Aegean Air
Malaga
16 sie (pią)
Aegean Air
Berlin
30 lip (wto)
Aegean Air
Malaga
18 sie (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Tegel Arpt Malaga

Przewodnik po lotach Aegean Air Tegel Arpt Malaga

Czy możemy wziąć tabletki na przelot Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines

Jeżeli mieliśmy już kiedyś okazję skorzystać z propozycji linii lotniczych Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób trzeba spakować bagaż. Ale co, kiedy tym razem powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Czy wiemy, w jaki sposób to działa, jakie leki możemy ze sobą wziąć i czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Warto sprawdzić tą kwestię, tak abyśmy mieli pewność, że przelot Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines minie nam miło i bez niepotrzebnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym w czasie lotu Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeśli wykupiliśmy bilet na tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines, to podobnie jak przy lotach regularnych, leki mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Oczywiście powinniśmy poinformować o ich obecności w momencie kontroli osobistej, jak też warto je mieć w oddzielnej kosmetyczce. Wtedy wszystko odbędzie się szybciej, i możemy wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Zasada będzie taka, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich i takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy posiadać oświadczenie od doktora, bo ma możliwość się przydać przy konieczności potwierdzenia medykamentów.

Czy będzie limit na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie ma ograniczenia na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę zabrać ze sobą syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy zabrać tylko taką liczbę medykamentów, która będzie nam faktycznie potrzebna w czasie podróży. Tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines pozwalają również na zabranie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli jakiś lek jest podawany podskórnie, ale ich posiadanie również warto natychmiast zgłosić w czasie sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak możemy mieć ze sobą potrzebne leki przepisane na receptę, jak również krople do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli przejrzymy warunki odnośnie do przewożenia medykamentów, to dowiemy się, że mamy szansę także posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba spytać przewoźnika

w jaki sposób to wygląda z przewożeniem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo być może będą musiały lecieć w luku bagażowym. Jednak wiedza, że mamy szansę wziąć na pokład leki oraz niezbędne urządzenia medyczne, da nam możliwość wreszcie bez problemów korzystać z oferty, jaką posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Berlin (Tegel Airport) - Malaga linią Aegean Airlines.