gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Tel Awiw-Jafa Bukareszt

już od 129 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bukareszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bukareszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
28 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
28 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
27 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Tel Awiw-Jafa Bukareszt

Przewodnik po lotach Air France Tel Awiw-Jafa Bukareszt

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Przed Tobą wymarzony wyjazd Tel Aviv - Bukareszt linią Air France i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Wynajęcie pokoju, zabukowanie lotu i zapakowanie walizki to nie wszystko, warto również zainteresować się ofertami polis turystycznych. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty?

Wyjazd zagraniczny? Wykup polisę turystyczną

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy rozkwit - według statystyk w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Spora część podróżnych stawia na wycieczki poza granicami kraju - kusi nas perspektywa odpoczynku na gorącej plaży, sączenia drinków z palemką, oglądania pomników przyrody. Odległe kierunki to cel wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki wystąpią nieoczekiwane sytuacje? Rehabilitacja, leki, odwołany lot Tel Aviv - Bukareszt linią Air France, skradziony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Następstwa wypadków złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając ubezpieczenie podróżne?

Wybierając ofertę warto przede wszystkim sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą firma jest zobowiązana pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej najniższy pułap powinien osiągnąć 20 tysięcy euro, zaś poza nią - nawet kilka razy więcej. Firmy ubezpieczeniowe proponują też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie istotne m.in. w USA. Godna polecenia polisa powinna też wypłacić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Firmy funkcjonujące na rynku oferują również polisy od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie walizek, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Tel Aviv - Bukareszt linią Air France? Pamiętaj, żeby uważnie przeczytać OWU - to pozwoli uniknąć rozczarowań.