gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Tel Awiw-Jafa Bukareszt

już od 210 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bukareszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bukareszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
19 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
04 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
08 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
05 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
08 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 paź (śro)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turkish Airlines Tel Awiw-Jafa Bukareszt

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Tel Awiw-Jafa Bukareszt

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Tel Aviv - Bukareszt linią Turkish Airlines?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż powinien posiadać ustalone wymiary oraz wagę, tak abyśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli go zabrać na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wykładać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co musimy spojrzeć?

Lecąc z Tel Aviv do Bukareszt należy wiedzieć, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, pieniądze i wszystkie kosztowne przedmioty, także wtenczas, kiedy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Tel Aviv - Bukareszt linią Turkish Airlines dają nam szansę zabrania na pokład tylko jednej torby, przez to warto decydować się na te konieczne przedmioty/ Jeśli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niewielkim kosztem dokupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy poproszeni, aby pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Tel Aviv - Bukareszt linią Turkish Airlines

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba cięższe buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Tel Aviv - Bukareszt linią Turkish Airlines nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, a więc nie będzie trudności, żebyśmy nosili je na sobie, a jednocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza swoje reguły bagażowe

Organizując podróż samolotem, musimy pamiętać, że każda linia ma swoje reguły bagażowe. Przez to warto zobaczyć, kto jest na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Tel Aviv - Bukareszt linią Turkish Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, które przedmioty mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi posiadać wielkości oraz masę, bo wtedy oszczędzimy mnóstwo stresów podczas lotu.