X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Ateny

już od 112 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
14 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Teneryfa Ateny

Przewodnik po lotach Teneryfa Ateny

Które dokumenty musimy zabrać na przelot Teneryfa - Ateny

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że zamawiając tanie loty Teneryfa - Ateny powinniśmy mieć odpowiednie dokumenty. Jeżeli nie zabierzemy ich na lotnisko, to na pewno nie polecimy, a z pewnością nie chcemy dopuścić do takiej sytuacji. Z tego powodu właśnie tak istotne będzie to, abyśmy zawczasu zobaczyli, które dokumenty okażą się być potrzebne nam i naszym pociechom. Wówczas bez problemów możemy korzystać z propozycji na najtańszy lot .

Przede wszystkim dowód tożsamości

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że najważniejszy jest dla nas dokument, poświadczający naszą tożsamość. Jeżeli tanie loty Teneryfa - Ateny planujemy na terenie UE, to starczy, że będziemy mieli dowód tożsamości. Podobny dowód mamy możliwość także zrobić naszym pociechom, rzecz jasna pamiętając, aby robić to znacznie wcześniej. Jeżeli udajemy się poza granice Unii Europejskiej, to powinniśmy mieć ważny paszport. Trzeba zobaczyć, bo niektóre państwa oczekują, aby okazał się on aktualny także przez 6 miesięcy, od naszego przyjechania z wyprawy. Dlatego zanim zarezerwujemy tanie loty Teneryfa - Ateny powinniśmy uważnie zobaczyć jego ważność. Taki paszport również będzie potrzebny naszemu dziecku.

Czy niezbędna będzie wiza na przelot Teneryfa - Ateny?

Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że czasami do państw, potrzebujemy wizy. Dlatego nim będziemy rezerwować dla siebie właściwy przelot Teneryfa - Ateny, powinniśmy poznać się z tą kwestią. Jeśli wyjdzie, że wiza faktycznie będzie potrzebna, powinniśmy zacząć starania o uzyskanie tej turystycznej. Wówczas, będziemy mogli zarezerwować przelot Teneryfa - Ateny z przeświadczeniem, że faktycznie może nam się to spełnić. Jeżeli taki dokument rzeczywiście jest nam niezbędny, to powinniśmy zapamiętać, żeby wyrobić go nie tylko dla siebie, ale także dla potomstwa, które będzie z nami korzystać z propozycji na tanie loty Teneryfa - Ateny.

Warto wcześniej się dowiedzieć, jakie pisma będą nam potrzebne, żebyśmy mogli polecieć do danego państwa. Wówczas okaże się być większa szansa, że cały lot Teneryfa - Ateny będzie spokojny, czyli, że rzeczywiście sympatycznie będziemy wspominać takie wakacje.