X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Teneryfa Berlin

już od 205 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Berlin

Bilety lotnicze Hiszpania Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malaga
26 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
26 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sevilla
27 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
29 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
18 lip (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
25 sie (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Teneryfa Berlin

Przewodnik po lotach Ryanair Teneryfa Berlin

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Teneryfa - Berlin linią Ryanair może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Teneryfa - Berlin linią Ryanair? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera dane personalne, numer miejsca i data odlotu.

Sprawdzanie bagażu pokładowego

Po oddaniu bagażu należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o klucze, monety czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę podróżny z torbą podręczną może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru rozwożącego podróżnych na pokład. Warto także dodać, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Teneryfa - Berlin umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zdecydowanie przyspiesza cały proces.