X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Teneryfa Berlin

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Teneryfa Berlin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Teneryfa Berlin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Teneryfa Berlin

Przewodnik po lotach Ryanair Teneryfa Berlin

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Teneryfa - Berlin linią Ryanair może być bardzo stresująca, co jest związane między innymi z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Teneryfa - Berlin linią Ryanair? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera dane personalne, numer miejsca i data odlotu.

Sprawdzanie bagażu pokładowego

Po oddaniu bagażu należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o klucze, monety czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę podróżny z torbą podręczną może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru rozwożącego podróżnych na pokład. Warto także dodać, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Teneryfa - Berlin umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zdecydowanie przyspiesza cały proces.