gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Granada

już od 1512 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Granada

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Granada
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 kwi (pon)
British Airways
Granada
06 kwi (sob)
British Airways
Warszawa
01 kwi (pon)
British Airways
Granada
08 kwi (pon)
British Airways
Warszawa
02 kwi (wto)
British Airways
Granada
08 kwi (pon)
British Airways
Warszawa
24 gru (pon)
British Airways
Granada
28 gru (pią)
Iberia
Warszawa
03 kwi (śro)
British Airways
Granada
08 kwi (pon)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Teneryfa Granada

Przewodnik po lotach Teneryfa Granada

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla pasażerów, którzy nigdy nie podróżowali w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Teneryfa - Granada i odczuwasz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Zdajemy bagaż rejestrowany

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy specjalnej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. walizka podręczna.

Tego lepiej nie pakować do walizki

Właśnie szykujesz się do lotu Teneryfa - Granada i zastanawiasz się, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, scyzoryków, golarek, czy narzędzi.

Rekompensata za overbooking

Planujesz lot Teneryfa- Granada? Pamiętaj, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz pasażerów, którzy nie stosują się do zaleceń personelu. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wtedy personel może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak wiąże się to z koniecznością zapłacenia rekompensaty pieniężnej.