X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Teneryfa Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Teneryfa Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Teneryfa Helsinki

Przewodnik po lotach Teneryfa Helsinki

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed nieprzewidzianymi wypadkami, które mogą wystąpić podczas wyjazdu zagranicznego. Nie możesz już doczekać się lotu Teneryfa - Helsinki i zastanawiasz się, czy warto dokupować dodatkową ochronę? Co wchodzi w zakres polisy turystycznej? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu najlepszej oferty.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Dostępne na rynku ubezpieczenia podróżne pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak rehabilitacja, groźny uraz, zagubienie toreb czy opóźnienie lotu Teneryfa - Helsinki. Najlepsze rozwiązania gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, a także pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu leków, transportu zwłok oraz wypłacają stosowne świadczenia za wystąpienie poważnego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy polisa pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Planujesz podróż Teneryfa - Helsinki? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - to bardzo przydaje się w razie jego uszkodzenia. Dobrą opcją jest także ochrona sprzętu elektronicznego - lustrzanki, komputera czy telefonu. Tradycyjne polisy nie chronią podróżnych na wypadek zaostrzenia chorób przewlekłych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania? W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić sumę ubezpieczenia. Jest to kwota, którą w razie wypadku pokryje firma ubezpieczeniowa. Konieczne jest także skrupulatne sprawdzenie ogólnych warunków ubezpieczenia.