X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Lanzarote

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Teneryfa Lanzarote

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Teneryfa Lanzarote

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Teneryfa Lanzarote

Przewodnik po lotach Teneryfa Lanzarote

Niepełnosprawny podczas rejsu Teneryfa - Lanzarote – o czym należy wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni decydują się na samolot w charakterze środka i rezerwują tanie loty Teneryfa - Lanzarote, również osoby niepełnosprawne korzystają z wygód, jakie gwarantuje podróż powietrzna. Warto się dowiedzieć, jakie przywileje ma niepełnosprawny korzystający z usług linii lotniczych i o czym należy pamiętać przed podróżą.

Planujemy lot Teneryfa - Lanzarote w taki sposób, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy decydujemy się na tanie loty Teneryfa - Lanzarote, czy połączenia tradycyjnych linii lotniczych, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową opiekę na lotnisku, a także w trakcie rejsu, jednak fakt ten należy zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Teneryfa - Lanzarote. Przed dokonaniem rezerwacji dobrze jest zaznajomić się z zakresem usług, gdyż personel nie posiada uprawnień do wszystkich działań. Z myślą o samopoczuciu podróżnego, warto wybierać dogodne połączenia, na przykład takie, które nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile czasu zajmują poszczególne rejsy .

Specjalne fotele w kabinie

Już w momencie rezerwacji biletów na tanie loty Teneryfa - Lanzarote warto poinformować przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, ponieważ dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo przewoźnicy dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt należący do pasażera. Z powodu ograniczonego miejsca oraz sprzętu natychmiastowe powiadomienie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej jest niezwykle ważne. Zazwyczaj pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce obok.

Pies przewodnik i sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż podniebna może się osobom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże linie lotnicze z pewnością zrobią wszystko, aby okazała się ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeśli pasażer rezerwujący tanie loty Teneryfa - Lanzarote korzysta z usług psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swemu podopiecznemu w kabinie i nie umieszcza się go w transporterze bądź bagażowym luku. Nie należy też stresować się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Esbjerg Daugavpils

Tanie loty San Domino Island Bellinzona

Tanie loty Baia Mare Jerez De La Frontera

Tanie loty Ploeszti Ischgl

Tanie loty Nicea Shenyang

Tanie loty Galway Skiathos

Tanie loty Tortoli Puente Genil

Tanie loty Bildudalur Granada

Tanie loty Djupivogur St Moritz

Tanie loty Asiana Airlines Tokio Phnom Penh