X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Malmö

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Teneryfa Malmö

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Teneryfa Malmö

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Teneryfa Malmö

Przewodnik po lotach Teneryfa Malmö

Powinniśmy odbyć odprawę przed lotem Teneryfa - Malmo

W końcu nadeszła ta chwila. Bilet kupiony tylko za może być zastosowany, a my możemy spełniać swoje założenie o zwiedzaniu zagranicznych miast. Mimo wszystko nim będziemy znajdować się w samolocie Teneryfa - Malmo musimy przejść odprawę, w czasie niej zostanie sprawdzone, czy wszystko jest w porządku i czy rzeczywiście możemy polecieć. Bez względu na wybór linii lotniczych, odprawa zawsze wygląda tak samo, czyli warto się prędzej z nią zapoznać, żeby wiedzieć, co się będzie działo.

Musimy się zjawić znacznie przed przelotem Teneryfa - Malmo

Co ważne musimy wiedzieć, że mamy się zjawić na lotnisku najpóźniej 2 godziny przed odlotem. Wtedy możemy spokojnie zobaczyć, na odpowiednich tablicach, gdzie ma miejsce odprawa na nasz samolot Teneryfa - Malmo oraz do której z bramek powinniśmy się udać. Warto przy tym pamiętać, aby już odrobinę wcześniej uszykować wszystkie dokumenty, takie jak dowód osobisty lub paszport, numer rezerwacji lub bilet drukowany, jeżeli taki mamy na tanie loty Teneryfa - Malmo. W tym miejscu również będziemy mogli zdać bagaż rejestrowany, jeżeli taki zabraliśmy na lot Teneryfa - Malmo. Po tych sprawach, dostaniemy kartę pokładową, dzięki której będziemy mogli znaleźć się w samolocie.

Później kontrola bezpieczeństwa przed lotem Teneryfa - Malmo

Nim jednak to się stanie, będziemy musieli przejść również kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Teneryfa - Malmo podchodzą do tego niesamowicie skrupulatnie, więc warto pamiętać, żeby do podstawionego koszyka wsadzić różne przedmioty typu: telefon, klucze, pasek, jak i sprzęty elektroniczne. Te ostatnie dobrze trzymać na górze naszego bagażu kabinowego, ponieważ wtedy całość odbędzie się prędzej oraz sprawniej. Dopiero po tak przeprowadzonej odprawie oraz kontroli, będziemy mogli przejść przez bramkę, z niej będzie następowało wsiadanie na pokład.

Pamiętajmy, że wszystko będzie tutaj drobiazgowo przeglądane, a więc musimy się wykazywać spokojem i odpowiednio szybszym pojawieniem się na lotnisku. To wszystko jest dla naszego bezpieczeństwa. Nie istotne, że udajemy się w rzeczywiście krótki lot . Tanie loty Teneryfa - Malmo będą miały odpowiednie zasady na temat odprawy oraz kontroli, i się ich trzymają.