gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Puerto Del Rosario

już od 458 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Teneryfa Puerto Del Rosario

Bilety lotnicze Teneryfa Puerto Del Rosario

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Teneryfa
03 gru (pon)
Air Europa
Puerto Del Rosario
07 gru (pią)
Air Europa
Teneryfa
03 gru (pon)
Air Europa
Puerto Del Rosario
11 gru (wto)
Air Europa
Teneryfa
04 gru (wto)
Air Europa
Puerto Del Rosario
07 gru (pią)
Air Europa
Teneryfa
04 gru (wto)
Air Europa
Puerto Del Rosario
11 gru (wto)
Air Europa
Teneryfa
02 gru (nie)
Binter Canarias
Lot bezpośredni
Puerto Del Rosario
11 gru (wto)
Binter Canarias
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Teneryfa Puerto Del Rosario

Przewodnik po lotach Teneryfa Puerto Del Rosario

Spodziewasz się dziecka, a chcesz lecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne i bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd zawodowy, zasłużone wakacje, lub jeszcze inne zdarzenia, które skłaniają do podróży: jest mnóstwo pobudek, dla których przyszłe matki decydują się na lot Teneryfa - Fuerteventura. I chociaż mówi się, że ciąża to nie choroba, warto mieć na względzie, że nie w każdej sytuacji taka forma podróży jest dla kobiet odpowiednia. Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Teneryfa - Fuerteventura, czy zdecyduje na regularne linie, należy zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem określającym, do jakiego czasu kobiety w ciąży mogą być wpuszczane do samolotu. Przed lotem Teneryfa - Fuerteventura koniecznie należy skonsultować się z lekarzem.

Ciężarna planuje lot Teneryfa - Fuerteventura – w jakim czasie można bezpiecznie podróżować?

Chcemy zorganizować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Teneryfa - Fuerteventura oraz przyszykować walizkę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? W tym miejscu wiele zależy od samopoczucia przyszłej matki, a także od faktu, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciążę i dopytać, czy przelot będzie bezpieczny dla kobiety i maleństwa. Zazwyczaj pierwszy i ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do podobnych podróży. W pierwszych miesiącach duże zmiany ciśnienia mogą wpływać niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, a w trzecim trymestrze objawia się zagrożenie zbyt wczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a do tego wiele linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uznaje się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna rzecz. Jeżeli mamy taką szansę, dopasujmy wyjazd i rezerwujmy tanie loty Teneryfa - Fuerteventura właśnie w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie podczas lotu Teneryfa - Fuerteventura – co trzeba wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na przelot samolotem podczas ciąży, a mają już widoczny brzuszek, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do podróży. Pozwoli to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że pani z dużym brzuszkiem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Teneryfa - Fuerteventura powinny pożegnać ciężarne w ciąży z bliźniakami – bywa ona traktowana jako ciąża wyższego ryzyka. Lepiej wystrzegać się też długich lotów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez trudu sprawdzimy długość lotu wybranych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Przyszła mama w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta znakomicie znosi przelot, inna może poczuć dyskomfort związany z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż powietrzną, aby zatroszczyć się o swój komfort. Lepiej wybierać miejsca z brzegu, by swobodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Przechadzki w czasie podróży są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem pleców oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to również można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.