gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Teneryfa Rzeszów

już od 168 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rzeszów

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rzeszów
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
09 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
13 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
18 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
22 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Teneryfa Rzeszów

Przewodnik po lotach Air Serbia Teneryfa Rzeszów

Czy jest szansa wziąć tabletki na przelot Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia

Jeżeli posiadaliśmy już kiedyś możliwość skorzystać z propozycji lotu Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia, to z pewnością wiemy, w jaki sposób trzeba spakować walizkę. Co jednak, kiedy tym razem musimy przewieźć ze sobą leki? Wiemy, w jaki sposób to wygląda, które leki mamy możliwość ze sobą zabrać i czy mamy szansę je trzymać w walizce podręcznej? Musimy sprawdzić tą kwestię, tak żebyśmy mieli świadomość, że lot Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia minie nam miło i bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie podróży Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia.

Głównie warto wiedzieć, że jeżeli kupiliśmy bilet na tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia, to podobnie jak przy lotach regularnych, leki możemy mieć w walizce podręcznej. Oczywiście musimy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je mieć w osobnej siatce. Wtedy sprawdzanie pójdzie szybciej, i możemy wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Zasada jest taka, że mieć mamy możliwość medykamenty bez recepty, które będą udostępnione dla każdego i te na receptę. Przy tych przepisanych, dobrze jest mieć zaświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się przydać przy konieczności potwierdzenia medykamentów.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie ma limitu na ich liczbę. To oznacza, że możemy zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy brać jedynie taką ilość medykamentów, która jest nam faktycznie potrzebna podczas podróży. Tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia zezwalają również na zabranie na pokład małych, spakowanych igieł, jeśli nasz medykament musi być podawany podskórnie, jednak ich wnoszenie także powinniśmy od razu przedstawić podczas kontroli. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrócej trwający przelot, to i tak możemy posiadać na pokładzie niezbędne środki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy warunki odnośnie do wiezienia medykamentów, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również posiadać w samolocie sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to wygląda z przewożeniem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo może się okazać, że będą musiały być w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę zabrać na pokład leki oraz potrzebny sprzęt medyczny, da nam prawo wreszcie bez problemów korzystać z oferty, jaką mają dla wszystkich podróżnych tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią Air Serbia.