gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Teneryfa Rzeszów

już od 226 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rzeszów

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rzeszów
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
09 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzeszów
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Rzeszów
15 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
12 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Rzeszów
16 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
12 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Rzeszów
17 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Rzeszów
15 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Teneryfa Rzeszów

Przewodnik po lotach LOT Teneryfa Rzeszów

A co z ludźmi niepełnosprawnymi podczas lotu?

Warto pamiętać, iż ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w mieszkaniu. Sporo przewoźników oferuje odpowiednio przygotowane maszyny, w których są przestrzenie przystosowane do osób niepełnosprawnych, a nawet odpowiednio przystosowane toalety. Nawet tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines posiadają w swojej propozycji zaproszenie dla takich ludzi, to znaczy, że bez problemów mają szansę podziwiać świat.

O czym trzeba pamiętać podczas lotu Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie skorzystać z oferty jaką mają tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines, to powinien pamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że dana osoba pragnie lecieć oraz będzie ona miała zajęte miejsce. Czasem ilość takich przestrzeni w samolocie może być ograniczona, więc dobrze jest powiadomić o swojej obecności podczas lotu Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines

.

Ile polecimy?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mają prawo wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście należy myśleć o smyczy, kagańcu i potrzebnych dokumentach, ale jest to możliwe. Jeśli jeszcze wybierze się właściwy przelot to taka wyprawa będzie sympatycznie wspominana. Nie będziemy mieli kłopotów z zabraniem tego psa również wtenczas, kiedy wybierzemy tanie loty Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy tani bilet, mamy pewność że pokład będzie przygotowany do osób kalekich, ale zastanawiamy się, jak pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do samolotu, następnie załoga lotu Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines pomoże nam się przenieść na mniejszy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz zostanie włożony do luku bagażowego. Po skończonym przelocie, znowu muszą nam pomóc, żebyśmy przesiedli się na swój wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności trzeba dopilnować, żebyśmy mieli pewność, że dostaniemy się na lot Teneryfa - Rzeszów linią LOT Polish Airlines. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przyszykować do zajmowania się naszą osobą i zagwarantowania tego co potrzebne. Ale im mniejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu tym zajmować.