X
Ładowanie...

Tanie loty Teneryfa Zurych

już od 291 zł
30 mar 06 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zurych

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zurych
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
05 maj (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
02 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
08 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 kwi (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
03 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Teneryfa Zurych

Przewodnik po lotach Teneryfa Zurych

Szykujemy się do wejścia do samolotu – co należy wiedzieć o bagażu podręcznym oraz innych rzeczach wnoszonych do samolotu

To nieistotne, czy wybieramy tanie loty Teneryfa - Zurych, czy podróżujemy z rejsowym przewoźnikiem, musimy wiedzieć, w jaki sposób przygotować bagaż podręczny i co możemy wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie jest to proste, gdyż poszczególne linie lotnicze miewają własne regulaminy, gdzie wyszczególniają wielkość i wagę walizy kabinowej, jak też przedmioty, które poza walizką możemy zabrać ze sobą. Na stronach internetowych linii lotniczych z łatwością wyszukamy takie informacje, więc możemy spokojnie przyszykować się do rejsu Teneryfa - Zurych.

Walizka podręczna z limitem

Trzeba postarać się, aby przygotowany przez nas bagaż kabinowy nie przekroczył podanych wartości, ponieważ w tym przypadku będziemy musieli dopłacić. To wyjątkowo ważne w przypadku, gdy zdecydujemy się na tanie loty Teneryfa - Zurych, ponieważ niskobudżetowi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany nakazują sobie dość drogo płacić. Przy kompletowaniu walizki trzeba także pamiętać, co wolno, a czego nie można brać na pokład. Niektóre elementy, jak chociażby ostre przyrządy kosmetyczne czy większe pojemniki płynów lub środków myjących, nie mogą być transportowane w torbie podręcznej, jednak możemy je umieścić w bagażu rejestrowanym. Wszystkie substancje płynne lub półpłynne powinny zostać umieszczone w buteleczkach 100 ml, a następnie umieszczone w przejrzystej torebce. Maksymalna ilość takich butelek wynosi dziesięć sztuk.

Damska torba w kabinie w czasie rejsu Teneryfa - Zurych

Pasażerowie wybierający się w pierwszy lot czasami zadają sobie pytanie, czy poza klasyczną walizką kabinową mają prawo zabrać na pokład inne rzeczy: jak choćby damską torebkę, torbę z laptopem czy parasol. Tu wiele zależy od przepisów przewoźnika. Jeżeli wybierzemy tanie loty Teneryfa - Zurych, prawdopodobnie będziemy musieli wszystko zmieścić w ramach bagażu kabinowego, a torbę lub torebkę przewozić w walizce podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, przez co oprócz walizki podręcznej możemy zabrać jeszcze laptopa albo neseser, a czasami również koc czy pelerynę. Większość tradycyjnych linii lotniczych zezwala też na wniesienie wyposażenia dla dziecka, np. spacerówki lub nosidełka. Już w chwili planowania podróży warto to posprawdzać. To równie istotne, jak znalezienie najtańszego biletu bądź wybranie rejsu Teneryfa - Zurych, który odpowiada nam pod względem czasu przelotu.