X
Ładowanie...

Tanie loty Thalwil Idre

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Thalwil Idre

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Thalwil Idre

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Thalwil Idre

Przewodnik po lotach Thalwil Idre

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Przewoźnicy, także tanie loty  Thalwil - Idre pozwalają na wniesienie do samolotu różnego rodzaju sprzętu sportowego bez żadnego problemu. Naturalnie jest związane to z kolejnymi nieregularnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Transport rowerów w samolocie

Istnieje opcja wykupienia kolejnego bagażu i zabrania w nim roweru. Rzecz jasna rower powinien być specjalnie poskładany do transportu. Trzeba go po pierwsze zmieścić go w specjalne opakowanie z kartonu albo foliowe.

Ponadto musisz spuścić powietrze z kół i wykręcić przednie koło. Możesz je przyczepić do ramy. Kierownica powinna zostać lekko poluźniona i ułożona wzdłuż ramy. Również pedały powinny zostać odkręcone albo przekręcone do wewnątrz. W tym sposobie ustawienia sprzęt może zostać przetransportowany w bagażu rejestrowanym tanich lotów Thalwil - Idre.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Należy je zapakować do specjalnego opakowania, żeby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Pozostały sprzęt narciarski, dla przykładu kask czy google, można włożyć do bagażu podręcznego. Zazwyczaj jednak jedna para nart z butami i kijkami liczy się jak jedna sztuka bagażu.

Koszt transportu sprzętu narciarskiego zmienia się u różnych przewoźników. Nie wszystkie stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Thalwil - Idre  doliczają kwotę jak za jeden bagaż rejestrowany. Czasem jednak przewozi się sprzęt sportowy w ramach opłaty za standardowy bagaż rejestrowany i nie ciągnie to za sobą dodatkowych opłat.