X
Ładowanie...

Tanie loty Thisted Zagrzeb

już od 366 zł
29 mar 05 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Zagrzeb

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Zagrzeb
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Stuttgart
08 maj (śro)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
15 maj (śro)
Eurowings
Lot bezpośredni
Stuttgart
08 maj (śro)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
16 maj (czw)
Eurowings
Lot bezpośredni
Stuttgart
08 maj (śro)
Eurowings
Lot bezpośredni
Zagrzeb
17 maj (pią)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
02 kwi (wto)
Eurowings
Zagrzeb
07 kwi (nie)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
05 kwi (pią)
Eurowings
Zagrzeb
07 kwi (nie)
Eurowings
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Thisted Zagrzeb

Przewodnik po lotach Thisted Zagrzeb

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Thisted - Zagrzeb

Kupując wakacje z biurem podróży natychmiast płaci się za ubezpieczenie. Jeżeli jednak wybierasz się w urlop samemu, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Thisted - Zagrzeb, nie wahaj się zapłacić parę złotych na polisę. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej konieczne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Thisted - Zagrzeb, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, może okazać się potrzebne. Standardowe ubezpieczenie podróżne obejmuje i sam lot, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z zagubieniem walizki – jednak biorąc ze sobą droższe rzeczy, warto dodatkowo je ubezpieczyć. Na dodatek zapewnia ci rejs powrotny do Polski w momencie zachorowania i zwróci ci pieniądze przeznaczone na wizytę u lekarza za krajem, lub w momencie, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżnych. Ma je w ofercie coraz więcej firm ubezpieczeniowych. Warto nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć drogi bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeśli zgubi się i będziesz szukać go, masz zagwarantowane wypłacenie środków.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia samolotu. Są niezwykle intratne, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie oznacza stratę na biletach i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się rzadko, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien odzyskania wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Thisted - Zagrzeb bardzo podrożeją – zazwyczaj jest to naprawdę niewielka kwota.