X
Ładowanie...

Tanie loty Thorshofn Skovde

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Thorshofn Skovde

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Thorshofn Skovde

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Thorshofn Skovde

Przewodnik po lotach Thorshofn Skovde

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Chcesz kupić bilety na lot Thorshofn - Skovde i zastanawiasz się, jakie przedmioty należy wziąć ze sobą, żeby zaliczyć wakacje do udanych? Sprawdź nasz artykuł i bądź przygotowany na każdą sytuację.

Nie zapomnij o dokumentach

Bez odpowiedniego dokumentu możemy w ogóle nie wyjechać na urlop. Na wyjazd trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty, w niektórych sytuacjach konieczna okazuje się także karta europejskiego ubezpieczenia zdrowotnego. Przed Tobą lot Thorshofn - Skovde? Jeżeli masz zamiar zarezerwować na miejscu pojazd nie zapomnij zapakować prawa jazdy. Natomiast osoby uprawnione do zniżek, powinny wziąć ze sobą odpowiednią legitymację np. emeryta - dzięki odpowiedniemu dokumentowi zwiedzanie będzie tańsze.

Odzież i akcesoria

Odpowiednie ubrania to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Do rzeczy obowiązkowych należą t-shirty, skarpetki, klapki, komfortowe buty, cieplejsza bluza, a także bikini, peleryna, czy parasol. Dzięki odpowiedniemu spakowaniu walizki będziesz czuć się swobodnie podczas urlopu.

Leki i środki medyczne

W każdą podróż trzeba też zabrać apteczkę. Do najistotniejszych leków należą tabletki przeciwbólowe, na biegunkę, wapno musujące, kremy z SPF, a także plastry czy krople do oczu. Bierzesz leki na przewlekłe choroby, np. nadciśnienie, niedoczynność tarczycy lub astmę? Nie zapomnij o zapakowaniu środków na receptę.

Elektronika i sprzęt do aktywnego wypoczynku

Lubisz aktywny wypoczynek? Masz w planach lot Thorshofn - Skovde? Jeśli przed Tobą dużo pieszych wycieczek, nie zapomnij o zabraniu ze sobą tzw. multitoola czy namiotu. Osoby lecące do ciepłych krajów powinny zapakować do walizki ręczniki plażowe. Na wczasach przydatna okaże się także sprzęt elektroniczny - aparat, tablet czy GPS.