X
Ładowanie...

Tanie loty Timisoara Kopenhaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Timisoara Kopenhaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Timisoara Kopenhaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Timisoara Kopenhaga

Przewodnik po lotach Timisoara Kopenhaga

Dziecko w podróży Timisoara - Kopenhaga - poradnik dla rodziców

Przed Tobą wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy skondensowaną listę zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Timisoara - Kopenhaga.

Wiek dziecka a koszt biletu do Timisoara - Kopenhaga

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma stałą cenę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twój dziecko może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z niemowlakiem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na podróż z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z maluchem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie posiadać pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie niemowlaka z Timisoara do Kopenhaga

Dzieci poniżej dwóch lat, często latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jestpuste krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub wykup dziecku miejsce. Możesz wtedy transportować malucha w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy pociecha może zabrać bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego