gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Tirana Szczecin

już od 66 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szczecin

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szczecin
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
28 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Tirana Szczecin

Przewodnik po lotach Air Serbia Tirana Szczecin

Czy nasz stan zdrowia uniemożliwia latanie Tirana - Szczecin?

Planując urlop, naprawdę często bierzemy pod rozwagę lot samolotem. Od razu sprawdzamy najniższą wartość biletu, przy okazji też poszukując najkrótszego lotu. W głowie już się pakujemy, robimy zapiski co należy przygotować, które formularze wypełnić. Czy mamy świadomość, że niektóre choroby wykluczają taki sposób podróżowania?

Nie mamy zgody na lot

Istnieją takie choroby, które kategorycznie wykluczają szansę skorzystania z propozycji linii lotniczych. Nie powinniśmy wsiadać na pokład jeśli mamy: klaustrofobię, ataki paniki, jakiś czas temu mieliśmy zawał serca albo mamy kłopoty z zakrzepicą. Mając świadomość, że cierpimy na jedną z tych chorób, musimy się pogodzić z faktem, że tanie loty Tirana - Szczecin nie są dla nas.

Jeśli mamy zgodę lekarza, lot Tirana - Szczecin jest możliwy

Istnieją również takie schorzenia, które nie wykluczają latania Tirana - Szczecin , wtedy powinniśmy posiadać zaświadczenie od doktora. Powinniśmy się z nim zobaczyć, jeśli: jesteśmy w późnej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, czy astmę. Lekarz może uznać, że nasz przelot będzie możliwy, pod warunkiem zaopatrzenia się w odpowiednie leki. Oczywiście będziemy musieli pamiętać o wzięciu leków na pokład, razem z zaświadczeniem od lekarza. Tanie loty Tirana - Szczecin nie będą tu robić żadnego problemu, w przypadku posiadania takiego zezwolenia.

Lot Tirana - Szczecin ma być przyjemnością

Wiedzmy, że lot Tirana - Szczecin ma okazać się dla nas i pozostałych podróżnych, przede wszystkim przyjemnością. Mając świadomość, że nasz stan zdrowia może spowodować problemy w powietrzu, lepiej zawczasu upewnijmy się, czy w ogóle możemy lecieć. Normalnym jest, że tanie loty Tirana - Szczecin taką ofertą kuszą, więc czasem ciężko jest przejść koło nich obojętnie. Ale nasze zdrowie jednak powinno być dla nas najistotniejsze.

Przed rezerwacją biletu na trasę Tirana - Szczecin musimy sprawdzić, czy nie będzie dla nas żadnych przeciwwskazań do skorzystania z danej propozycji. Wtedy też będziemy spokojniejsi, wiedząc, że posiadamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas w tym przypadku żadną przeszkodą. Spokojnie możemy spełnić marzenie o zwiedzaniu świata.