gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Tirana Szczecin

już od 78 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szczecin

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szczecin
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
17 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Tirana Szczecin

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Tirana Szczecin

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba zapamiętać, że ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w domu. Sporo przewoźników oferuje odpowiednio przystosowane samoloty, w których znajdują się miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, a nawet odpowiednio przygotowane łazienki. Nawet tanie loty Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines mają we własnej propozycji ofertę dla takich ludzi, a to oznacza, że swobodnie mają szansę zwiedzać inne kraje.

Co należy wiedzieć na trasie Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines

Jeśli niepełnosprawny pragnie korzystać z oferty jaką mają tanie loty Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines, to musi pamiętać, żeby wypełnić właściwy formularz. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że taka jednostka chce polecieć i będzie ona miała zarezerwowane miejsce. Czasami liczba odpowiednich miejsc w samolocie jest ograniczona, więc warto powiadomić o własnej obecności na trasie Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines

.

Jak długo będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mają prawo zabrać na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba myśleć o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych zaświadczeniach, ale jest to możliwe. Jeżeli także znajdzie się odpowiedni lot to taka wyprawa okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będzie kłopotów z zabraniem takiego psa również wtedy, kiedy wybierzemy tanie loty Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines

.

A wózek inwalidzki?

Wyszukaliśmy najtańszy lot, mamy pewność że pokład jest przystosowany do osób kalekich, ale zastanawiamy się, czy pomieścimy się w nim z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy tylko do wejścia, następnie obsługa lotu Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines pomoże nam się przesiąść na węższy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz będzie włożony do miejsca na bagaże rejestrowane. Po zakończonym przelocie, ponownie będą musieli nam pomóc, żebyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności należy dopilnować, abyśmy posiadali gwarancję, że wejdziemy na przelot Tirana - Szczecin linią Austrian Airlines. Należy podać sporo informacji o sobie, bo, tym dokładniej linie lotnicze będą miały szansę się przyszykować do opieki nad nami i zapewnienia wszystkiego co niezbędne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu nim zajmować.